Duravit Vero umyvadlo nábytkové 50x47 cm, otvor pro baterii, WonderGliss, alpská bílá (04545000271)
Kód: M74127Detailní popis produktu
Závěsné umyvadlo s přepadem
- rozměry: 500 x 470 x 175 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana broušená
- WonderGliss povrchová úprava
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: usazením na skříňku
- odtoková souprava není součástí balení
- sada pro upevnění je součástí dodávky
Ilustrativní foto, baterie není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15.3 kg |
| EAN: | 4021534286001 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Vero |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
