Duravit Vero umyvadlo na desku, 59,5x46,5 cm, otvor pro baterii, WonderGliss, alpská bílá (04526000001)
Kód: M74043Detailní popis produktu
- rozměry: 595 x 465 x 175 mm
- materiál: sanitární keramika
- WonderGliss povrchová úprava glazury
- spodní strana broušená
- s přepadem
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: usazením na desku shora, zadní strana glazovaná
- sada pro upevnění je součástí dodávky
Při použití sifonu dbejte na výšku odpadu od horní hrany keramiky do středu odpadu, podle technického listu. Nutná montáž s odstupem ke zdi.
Ilustrativní foto, baterie není součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17.9 kg |
| EAN: | 4021534346286 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Vero |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 46,5 cm |
| Výška: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
