Duravit Vero umyvadlo na desku, 50x38 cm, bez přepadu, WonderGliss, bílá (04555000001)
Kód: M74215Detailní popis produktu
Umyvadlo na desku, bez přepadu
- rozměry: 500 x 380 x 150 mm
- materiál: sanitární keramika
- WonderGliss povrchová úprava
- spodní strana broušená
- bez otvoru pro umyvadlovou baterii
- instalace: usazením na desku
- sada pro upevnění je součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 4021534317347 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Vero |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
