Duravit Vero umyvadlo 100x47 cm, otvor pro baterii, alpská bílá (0454100027)
Kód: M74066Detailní popis produktu
Nábytkové umyvadlo s přepadem
- rozměry: 1000 x 470 x 175 mm
- materiál: sanitární keramika
- spodní strana broušená
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: usazením na skříňku, nebo zavěšením na stěnu
Pro umyvadla délky 1000 mm a více je při zavěšení na stěnu zapotřebí použít 2 sady pro upevnění (není součástí dodávky).
Ilustrativní foto, vodovodní baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 28.1 kg |
| EAN: | 4021534285776 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Vero |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
