Duravit Vero nábytkové dvojumyvadlo 120x47 cm, se 2 otvory pro baterie, WonderGliss, alpská bílá (04541200261)
Kód: M74097Detailní popis produktu
Nábytkové dvojumyvadlo s přepadem
- rozměry: 1200 x 470 x 175 mm
- materiál: sanitární keramika
- WonderGliss povrchová úprava
- spodní strana broušená
- se 2 otvory pro umyvadlové baterie
- instalace: usazením na skříňku nebo zavěšením na stěnu, možnost použití podstavné konzole
Pro umyvadla délky 1000 mm a více je zapotřebí použít 2 sady pro upevnění (není součástí dodávky).
Ilustrativní fotografie, baterie nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33.5 kg |
| EAN: | 4021534582905 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Vero |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | nástěnné |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
