Duravit Starck3 závěsné WC, sedátko SoftClose, Rimless, alpská bílá (45270900A1)
Kód: M74977Detailní popis produktu
Závěsný klozet s hlubokým splachováním
- rozměry: 360 x 540 mm
- materiál: sanitární keramika
- objem splachování: 4,5 l
- Rimless bezokrajové provedení
- zadní odpad
- instalace: zavěšením na stěnu
- včetně sady DuraFix pro skryté upevnění toalety
- pokud není použita předstěnová instalace, je doporučeno upevnění pro závěsné WC (0065000000)
- WC sedátko s funkcí sklápění SoftClose je součástí dodávky
- odnímatelné, se závěsy z nerezové oceli
- materiál: plast, barva alpská bílá
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29.4 kg |
| EAN: | 4053424087627 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Starck3 |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka,bez nádržky |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 54 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
