Duravit Starck3 závěsné WC, bílá (2226090000)
Kód: M74640Detailní popis produktu
Závěsný klozet s hlubokým splachováním
- rozměry: 360 x 620 mm
- materiál: sanitární keramika
- objem splachování: 6 l
- zadní odpad
- instalace: zavěšením na stěnu
- WC sedátko není součástí dodávky, je třeba objednat samostatně
- balení obsahuje sadu Durafix pro skryté upevnění toalety
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 4021534589195 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Starck3 |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,se splachovacím kruhem |
| Vybavení: | bez sedátka,bez nádržky |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 62 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
