Duravit Starck3 závěsné WC, 36x54 cm, WonderGliss, bílá (22060900001)
Kód: M73208Detailní popis produktu
Závěsný klozet s hlubokým splachováním
- rozměry: 360 x 540 mm
- materiál: sanitární keramika
- WonderGliss povrchová úprava
- speciální model se šířkou upevnění 230 mm
- objem splachování: 6 l
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.5 kg |
| EAN: | 4021534390692 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Starck3 |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu,přiznané upevnění |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,se splachovacím kruhem |
| Vybavení: | bez sedátka,bez nádržky |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 54 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
