Duravit Starck3 umyvadlo vestavné 55x46 cm, otvor pro baterii, bílá (0310550000)
Kód: M73863Detailní popis produktu
Polozápustné umyvadlo s přepadem
- rozměry: 550 x 460 mm
- materiál: sanitární keramika
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: zapuštěním do desky
- balení včetně upevnění pro zabudování do dřevěných desek
Vodovodní baterie není součástí balení. Foto má ilustrativní charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 4021534258343 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Starck3 |
| Typ umyvadla: | zápustné |
| Instalace: | zápustné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
