Duravit Starck1 umyvadlová mísa, průměr 53 cm, přepad, WonderGliss, bílá (04085300001)
Kód: M73985Detailní popis produktu
Umyvadlová mísa
- s přepadem
- bez plochy pro armaturu
- včetně přetokové krytky, chrom
- povrchová úprava WonderGliss
- včetně upevnění
- hmotnost 9,8 kg
- bez plochy pro armaturu
- průměr 530 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 4021534183935 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Starck1 |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
