Duravit Starck vana 180x90 cm, bílá (700339000000000)
Kód: M75103Související produkty
Detailní popis produktu
Obdélníková vana
- barva bílá
- materiál sanitární akrylát
- rozměry 1800 x 900 x 480 mm
- čistý objem 212 l
- s přepadem
- plocha pro opření zad na obou stranách
- odtok uprostřed
- odtokový otvor průměr 52 mm
- pro zabudování nebo obložení panelem
Odtoková souprava ani podpora vany nejsou součástí balení, nutné dokoupit zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32.5 kg |
| EAN: | 4021534894725 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Starck |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 212 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
