Duravit Starck vana 180x80 cm, bílá (700009000000000)
Kód: M74986Detailní popis produktu
Oválná vestavná vana
- barva bílá
- materiál sanitární akrylát
- rozměry 1800 x 800 x 520 mm
- celkový objem 170 l
- odtok uprostřed
- odtokový otvor průměr 52 mm
- s vytvarovaným sklonem pro záda na obou stranách
- montáž pomocí nožiček pro vany nebo stěnových kotev
Odtoková souprava ani podpora vany nejsou součástí balení, nutné dokoupit zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32.57 kg |
| EAN: | 4021534255014 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Starck |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 170 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
