Duravit Série 1930 umyvadlo 70x50 cm, přepad, 1 otvor pro baterii, bílá (0438700000)
Kód: M74002Detailní popis produktu
Jednootvorové umyvadlo
- materiál: keramika
- barva: bílá
- 1otvor pro armaturu propíchnutý
- 2 otvory předpíchnuté
- rozměr: 700 mm x 500 mm
- s přepadem
- hmotnost 23 kg
Ilustrativní foto
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 4021534084423 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Série 1930 |
| Typ umyvadla: | retro,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
