Duravit Paiova vana asymetrická, 180x140 cm, s panelem, pravá, bílá (700269000000000)
Kód: M75068Detailní popis produktu
Atypická vana do pravého rohu
- barva bílá
- materiál sanitární akrylát
- rozměry 1800 x 1400 x 600 mm
- čistý objem 295 l
- s přepadem
- plocha pro opření zad vpravo
- odtok uprostřed
- odtokový otvor průměr 52 mm
- včetně podpory a akrylátového krycího panelu
Odtoková souprava není součástí balení, nutné dokoupit zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 4021534640223 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Paiova |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 295 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
