Duravit Paiova 5 vana asymetrická, 190x140 cm, s panelem, levá, bílá (700396000000000)
Kód: M75125Detailní popis produktu
Asymetrická vana do levého rohu
- barva bílá
- materiál sanitární akrylát
- rozměry 1900 x 1400 x 580 mm
- čistý objem 267 l
- s přepadem
- plochy pro opření zad vlevo
- odtok uprostřed
- odtokový otvor průměr 52 mm
- pro zabudování
- včetně podpory a akrylátového krycího panelu
Odtoková souprava není součástí balení, nutné dokoupit zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 85 kg |
| EAN: | 4021534992735 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Paiova 5 |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 267 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
