Duravit Paiova 5 vana asymetrická, 177x130 cm, pravá, bílá (700391000000000)
Kód: M75120Detailní popis produktu
Asymetrická vana do pravého rohu
- barva bílá
- materiál sanitární akrylát
- rozměry 1770 x 1300 x 460 mm
- čistý objem 205 l
- s přepadem
- plochy pro opření zad vpravo
- odtok uprostřed
- odtokový otvor průměr 52 mm
- pro zabudování
Odtoková souprava ani podpora vany nejsou součástí balení, nutné dokoupit zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 4021534992650 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Paiova 5 |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 177 cm |
| Šířka: | 130 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 205 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
