Duravit ME by Starck umývátko 45x32 cm, přepad, otvor pro baterii, WonderGliss, bílá (07194500001)
Kód: M70987Detailní popis produktu
Závěsné umývátko s přepadem
- rozměry: 450 x 320 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana glazovaná
- WonderGliss povrchová úprava
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: zavěšením na stěnu
Vodovodní baterie není součástí balení. Fotografie slouží pro ilustrativní účely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 4021534966668 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | ME by Starck |
| Typ umyvadla: | umývátko |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Výška: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
