Duravit Happy D.2 umývátko 50x36 cm, přepad, otvor pro baterii, bílá (0709500000)
Kód: M70994Detailní popis produktu
Závěsné umývátko s přepadem
- rozměry: 500 x 360 x 145 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana glazovaná
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- včetně krytky přepadu v chromovém provedení
- instalace: zavěšením na stěnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.3 kg |
| EAN: | 4021534855832 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Happy D.2 |
| Typ umyvadla: | umývátko |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Výška: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
