Duravit Happy D.2 umyvadlo 65x50,5 cm, přepad, otvor pro baterii, WonderGliss, bílá (23186500001)
Kód: M71032Detailní popis produktu
Keramické umyvadlo s přepadem
- rozměry: 650 x 505 x 170 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana glazovaná
- WonderGliss povrchová úprava
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- balení obsahuje chromovou krytku přepadu
- instalace: usazením na skříňku nebo zavěšením na stěnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
| EAN: | 4021534856037 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Happy D.2 |
| Typ umyvadla: | závěsné,na desku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 50,5 cm |
| Výška: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
