Duravit Duravit Design Classics umyvadlo zápustné 43x28 cm, alpská bílá (0336430000)
Kód: M71025Detailní popis produktu
Vestavné umyvadlo
- pro zabudování zdola
- s přepadem
- bez plochy pro armaturu
- včetně upevnění
- hmotnost 6,8 kg
- u vestavných umyvadel na zabudování zdola se vztahují údaje o rozměrech na rozměry vnitřní
- bez plochy pro armaturu
- rozměr: 430 mm x 280 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 4021534333606 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Duravit Design Classics |
| Typ umyvadla: | zápustné |
| Instalace: | zápustné |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
