Duravit DuraStyle závěsné WC, Rimless, bílá (2538090000)
Kód: M74853Detailní popis produktu
Závěsný klozet s hlubokým splachováním
- rozměry: 370 x 540 mm
- materiál: sanitární keramika
- Rimless bezokrajové provedení splachovacího kruhu
- objem splachování: 4,5 l
- zadní odpad
WC sedátko není součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.4 kg |
| EAN: | 4021534863004 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | DuraStyle |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | hranatý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,přiznané upevnění |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | bez sedátka,bez nádržky |
| Šířka: | 37 cm |
| Délka: | 54 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
