Duravit DuraStyle umyvadlo na desku, 60x38 cm, bez přepadu, WonderGliss, bílá (03496000001)
Kód: M73947Detailní popis produktu
Umyvadlo bez přepadu
- rozměry: 600 x 380 x 120 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana broušená
- WonderGliss povrchová úprava
- bez otvoru pro umyvadlovou baterii
- instalace: usazením na desku
- včetně upevnění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| EAN: | 4021534852251 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | DuraStyle |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
