Duravit DuraStyle umyvadlo Med, 65x57 cm, otvor pro baterii, bílá (2330650000)
Kód: M74798Detailní popis produktu
Závěsné umyvadlo Med, bez přepadu
- rozměry: 650 x 570 x 190 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana glazovaná
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: zavěšením na stěnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19.4 kg |
| EAN: | 4021534958687 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | DuraStyle |
| Typ umyvadla: | závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
