Duravit DuraStyle umyvadlo 80x48 cm, přepad, otvor pro baterii, bílá (2326800000)
Kód: M75546Detailní popis produktu
Umyvadlo s přepadem
- rozměry: 800 x 480 x 170 mm
- materiál: sanitární keramika, spodní strana glazovaná
- s 1 otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace: zavěšením na stěnu nebo usazením do nábytku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 4021534894275 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | DuraStyle |
| Typ umyvadla: | závěsné,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | vpravo |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
