Duravit Architec umyvadlo bez přepadu, 57,5x52 cm, bílá (0449580000)
Kód: M38388Detailní popis produktu
- bez přepadu
- s plochou pro armaturu
- hmotnost 15,2 kg
- rozměr: 575 mm x 520 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15.2 kg |
| EAN: | 4021534084836 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Architec |
| Typ umyvadla: | závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 57,5 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
