Duravit 1930 umyvadlo 60x41 cm, přepad, 1 otvor pro baterii, WonderGliss, bílá (04386000001)
Kód: M73999Detailní popis produktu
Jednootvorové umyvadlo
- materiál: keramika
- barva: bílá s povrchovou úpravou WonderGliss
- s přepadem
- hmotnost 13,5 kg
- s plochou pro jednootvorovou armaturu
- rozměr: 600 mm x 410 mm
Ilustrativní foto
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 13.5 kg |
| EAN: | 4021534186509 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | 1930 |
| Typ umyvadla: | retro,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 41 cm |
| Výška: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
