CERSANIT - WC KOMBI CREA CLEANON 011/020 ČTVEREC, NÁDRŽKA 011 3/5, SEDÁTKO DUR SLIM WO LW ONE K114-022-S-SET
Kód: 801650Detailní popis produktu
WC KOMBI MÍSA CREA CO 011/020 ČTVEREC, SEDÁTKO DUR SLIM WO LW ONE (K114-022)
- šířka - 35,5 cm
- hloubka - 64 cm
- výška - 40 cm
- tvar - hranatý
WC kombi CREA v hranatém tvaru s univerzálním odpadem: horizontální/vertikální. Součástí WC kombi je tenké duroplastové, antibakteriální sedátko SLIM s pomalým sklápěním SoftClose a jednoduchým sejmutím a upevněním sedátka jedním tlačítkem.
WC NÁDRŽKA CREA 011 3/5 BOX (K673-005)
- výška: 39,5 cm
- šířka: 37 cm
- hloubka: 15 cm
Keramická WC nádržka se spodním přívodem vody a funkcí splachování 3/5 l vody je dodávaná včetně těsnění, sadou ventilů a šroubů pro připojení k WC kombi míse.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 51.74 kg |
| EAN: | 8596462522195 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 64 cm |
| Balení: | paleta |
| Charakter: | WC kombi |
| Druh: | CLEAN ON |
| Materiál: | keramika + duroplast |
| Odpad: | univerzální |
| Připojení: | z spodu nádrže |
| Série: | CREA |
| Tvar: | hranatá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
