CERSANIT - Volně stojící akrylátová vana ke zdi CREA 150x80 S931-033
Kód: 2185618Detailní popis produktu
Volně stojící závěsná vana CREA je řešením pro ty, kteří chtějí spojit monolitickou krásu volně stojící vany s funkčním designem. Tato volně stojící závěsná vana umožňuje použití jak nástěnných, tak i vanových armatur – otvory lze vyvrtat do okraje vany. Produkt je také vybaven praktickou poličkou na koupací potřeby, která je v jedné rovině se stěnou. Produkt je vyroben z vysoce kvalitního akrylátu – materiálu, který tlumí zvuk šplouchání vody a zahřívá povrch vany a činí ho příjemným na dotek. Příjemná teplota při koupání se déle udržuje. Kromě robustní konstrukce se volně stojící akrylátová vana vyznačuje svou hmotností, která je nižší než u výrobků z konglomerátu. Sada obsahuje chromovaný sifon s click-clack mechanismem a rám s nastavitelnými nožičkami. Sifony s click-clack zátkami jsou k dispozici samostatně v bílé, černé a zlaté barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 58 kg |
| EAN: | 5901771167372 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 80 |
| Výška: | 58 cm |
| Objem: | 235 litrů |
| Hloubka: | 43,5 |
| Balení: | paleta4 |
| Materiál (upřesnění): | akryl |
| Výbava: | nohy součástí balení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
