CERSANIT - VANA SMART 160X80 PRAVÁ S301-118
Kód: 302086Související produkty
Detailní popis produktu
PODROBNOSTI O PRODUKTU
- Délka: 160 cm
- Šířka: 80 cm
- Hloubka: 43,5 cm
- Objem: 225 l
INFORMACE
Vana SMART pravá s širokým odkládacím rantlem se prodává s nastavitelnými nožičkami. Lze kombinovat s nábytkovým panelem vhodným svými funkčními přihrádkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22.59 kg |
| EAN: | 5907720668235 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Objem: | 225 l pod přepad |
| Hloubka: | 435 cm |
| Balení: | paleta3 |
| Charakter: | obdélníková vana |
| Poznámka: | Vana bez doplňků (madla, panel ,podhlavníky apod.) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
