CERSANIT - VANA SLIM 160X75 CREA S301-225
Kód: 549518Související produkty
Detailní popis produktu
VANA SLIM 160X75 CREA
PODROBNOSTI O PRODUKTU
Délka: 160 cm
Šířka: 75 cm
hloubka: 47,5 cm
INFORMACE
Vana CREA s etrémě tenkým okrajem 10mm je ideální pro obklad, což dává interieru moderní eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 5902115724190 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 1600 mm |
| Šířka: | 750 |
| Hloubka: | 475 |
| Balení: | paleta2 |
| Charakter: | vana CREA |
| Materiál: | 100% akrylát /tlouška 4 mm/ |
| Poznámka: | Vana bez doplňků (madla, panel ,podhlavníky apod.) |
| Výbava: | včetně nožiček |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
