CERSANIT - Sprchový sloup VIRGO s termostatickou baterií a výtokem, černý S951-863
Kód: 2220988Detailní popis produktu
- Mosazné tělo baterie
- Sprchová hlavice s 5 funkcemi o průměru 12 cm z ABS plastu
- PVC hadice 1,5 m
- Úzká sprchová hlavice o průměru 25 cm z nerezové oceliTermostatická hlavice
- SafeTouch
- EasyClean
- S vanovým výtokem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 5901771096641 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | černá |
| Akustická skupina [dB]: | od 20 do 30 |
| Balení: | kartonEU |
| Držák: | posuvný |
| Délka hadice: | 150 |
| Instalace: | na stěnu |
| Materiál hadice: | PVC |
| Perlátor: | Cersanit Air |
| Povrch: | PVD |
| Počet funkcí: | 3 |
| Průměr kartuše: | 3,1 |
| Průtok [l/min]: | sprcha 19,19 |
| Rozteč: | 150 mm |
| Systém trysek: | silikon - CERSANIT EASY CLEAN |
| Termostatická baterie: | termostat se systémem SafeTouch |
| Typ kartuše: | termostatická |
| Výtokové raménko: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
