CERSANIT - Sprchové dveře LARGA s panty, zlatá mat, 100x195, levé, čiré sklo S164-067
Kód: 2209470Detailní popis produktu
Dveře sprchového koutu jsou vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm, které zajišťuje strukturální stabilitu a bezpečné používání. Sklo je opatřeno ochranným hydrofobním povlakem CleanPro, který účinně zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot. Kovové panty zapuštěné do vnitřní strany skla vytvářejí jednotný povrch, což usnadňuje čištění. Panty mají funkci zvedání a spouštění, což prodlužuje životnost těsnění. Inovativní mechanismus pantů také umožňuje zastavení dveří při otevírání v úhlu 90°, což poskytuje ochranu před náhodným nárazem. Oboustranné úchyty z vysoce kvalitního kovu mají vroubkovanou povrchovou úpravu, která kombinuje styl s funkčností a odolností. Nastavitelný nástěnný profil poskytuje větší flexibilitu instalace, protože je přizpůsoben pro použití s nerovnými stěnami. Magnetické těsnění a prahová lišta zabraňují úniku vody a zajišťují tak nejvyšší úroveň vodotěsnosti. Produkt je určen pro instalaci do výklenku, na boční stěnu koutu, se sprchovou vaničkou nebo přímo na podlahu. Matné zlaté profily. Průhledné sklo. Výška: 195 cm. Levé dveře. Vysokou kvalitu produktu potvrzuje dlouhodobá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 36.2 kg |
| EAN: | 5901771146674 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | sklo |
| Šířka: | 100 |
| Výška: | 195 cm |
| Balení: | ram |
| Barevný odstín: | matné zlato |
| Bezpečnostní sklo: | průhledný |
| Instalace: | možnost sladění dveří se stěnou |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | S164-067 |
| Materiál (upřesnění): | kov, sklo |
| Možnost montáže bez vaničky: | ano |
| Ochranný povrch: | ano |
| Systém zvedání dveří: | Ano |
| Série: | LARGA |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Varianta: | levá |
| Výrobce: | CERSANIT |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
