CERSANIT - Obdélníková vana LARGA 160X75 S301-305
Kód: 994388Související produkty
Detailní popis produktu
Obdélníková vana LARGA 160X75 (S301-305)
- délka: 160 cm
- šířka: 75 cm
- hloubka: 42 cm
- materiál: akrylát
- instalace: vestavná
Vana LARGA je prvkem koupelnového konceptu s moderním designem, určená k instalaci s obklady. Speciálně tvarované, ergonomické opěradlo van LARGA je vlastnost, která definuje nejvyšší komfort koupání. Součástí vany jsou nastavitelné nožičky.
Odtokovou soupravu je zapotřebí objednat, není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| EAN: | 5901771008224 |
| Značka: | CERSANIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Balení: | paleta2 |
| Charakter: | vana |
| Druh: | vestavná |
| Instalace: | s obkladem |
| Sifon: | ne |
| Série: | LARGA |
| Tvar: | obdélník |
| Výbava: | včetně nožiček |
| Výrobce: | CERSANIT |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
