Bemeta Hotelové vybavení Zásobník papírových kapesníků, plast, chrom (101003021)
Kód: M183681Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zásobníky vyrábíme z nerezové oceli, můžete si zvolit variantu nerez lesk či nerez brus. Kapacita hygienických potřeb je individuální dle určitého produktu.
Technické údaje
| Váha balení | 20.000 g |
|---|---|
| Váha výplně | 0.000 g |
| Váha brutto | 0.340 kg |
| Šířka balení | 130.000 mm |
| Výška balení | 130.000 mm |
| Hloubka balení | 150.000 mm |
| Material | plast |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Program do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8592207014000 |
| Značka: | Bemeta |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | plast |
| Designová série: | Hotelové vybavení |
| Typ zásobníku: | na papírové kapesníky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
