Bemeta Hotelové vybavení Zásobník hygienických sáčků (HygBag), nerez, černý (101403130)
Kód: M178292Detailní popis produktu
Technické údaje
| Váha balení | 50.000 g |
|---|---|
| Váha výplně | 6.000 g |
| Váha brutto | 0.219 kg |
| Šířka balení | 100.000 mm |
| Výška balení | 30.000 mm |
| Hloubka balení | 135.000 mm |
| Material | Nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Program do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8592207032875 |
| Značka: | Bemeta |
| Barva: | černá |
| Materiál: | nerez |
| Designová série: | Hotelové vybavení |
| Typ zásobníku: | na hygienické sáčky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
