Bemeta Hotelové vybavení odpadkový koš závěsný 25 l, nerez mat (101915115)
Kód: M184675Detailní popis produktu
Vlastnosti
Koše jsou vyrobeny z nerezové oceli, můžete si zvolit variantu nerez lesk či nerez brus.
Technické údaje
| Váha výplně | 50.000 g |
|---|---|
| Váha brutto | 4.700 kg |
| Šířka balení | 520.000 mm |
| Výška balení | 280.000 mm |
| Hloubka balení | 275.000 mm |
| Váha balení | 400.000 g |
| Material | Nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše do koupelny a wc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 8592207013508 |
| Značka: | Bemeta |
| Designová série: | Hotelové vybavení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
