Bemeta Hotelové vybavení Odpadkový koš, 75 l, nerez, lesk (101915131)
Kód: M184677Detailní popis produktu
Vlastnosti
Koše jsou vyrobeny z nerezové oceli, můžete si zvolit variantu nerez lesk či nerez brus.
Technické údaje
| Váha výplně | 2.000 g |
|---|---|
| Váha brutto | 7.400 kg |
| Šířka balení | 325.000 mm |
| Výška balení | 620.000 mm |
| Hloubka balení | 430.000 mm |
| Váha balení | 448.000 g |
| Material | Nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše do koupelny a wc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 8592207013546 |
| Značka: | Bemeta |
| Designová série: | Hotelové vybavení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
