Bemeta Hotelové vybavení Odpadkový koš, 5 l, nerez, mat (104315052)
Kód: M184682Detailní popis produktu
Vlastnosti
Koše jsou vyrobeny z nerezové oceli, můžete si zvolit variantu nerez lesk či nerez brus.
Technické údaje
| Váha balení | 248.000 g |
|---|---|
| Váha výplně | 2.000 g |
| Váha brutto | 0.900 kg |
| Šířka balení | 215.000 mm |
| Výška balení | 290.000 mm |
| Hloubka balení | 215.000 mm |
| Material | Nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše do koupelny a wc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8592207002151 |
| Značka: | Bemeta |
| Designová série: | Hotelové vybavení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
