Bemeta Home piktogram - muži, nerez mat (108022055)
Kód: M178306Detailní popis produktu
Vlastnosti
Produktovou řadu HOME si zamilujete nejenom kvůli jejímu zpracování, ale i pro její praktičnost a originalitu. Vybrat si můžete hned z několika materiálů, tvarů i velikostí. Naleznete zde jak nerezové, černé matné, broušené či lesklé koupelnové doplňky. V nabídce si můžete vybrat věšáky, sady koupelnových doplňků, ale také koše, či rozsáhlou nabídku ikon, které nabízíme ve variantě gravírované, nebo ve tvaru symbolu. Ikony lze kamkoliv nalepit pomocí lepící pásky, umístěné na zadní straně a podložky k samostatnému zakoupení. Ikony skvěle poslouží zejména k označení místnosti na dveře, či kamkoliv si vzpomenete.
Technické údaje
| Váha balení | 1.000 g |
|---|---|
| Váha výplně | 0.000 g |
| Váha brutto | 0.032 kg |
| Šířka balení | 0.000 mm |
| Výška balení | 0.000 mm |
| Hloubka balení | 0.000 mm |
| Material | Nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Označení a cedule |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592207034558 |
| Značka: | Bemeta |
| Designová série: | HOME |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
